Як перевірити свій Dyson?
Для перевірки справжності продуктів Dyson, вам необхідно зареєструвати серійний номер на офіційному веб-сайті компанії. Серійні номери знаходяться на упаковці придбаного вами пристрою та на самому виробі. Серійні номери повинні збігатися.
Якщо ви перейдете за посиланням, ви автоматично потрапите на офіційний сайт Dyson і перейдете до розділу ідентифікації продукту.
Вам потрібно заповнити всі необхідні поля, вибрати дату покупки товару і натиснути кнопку "ЗНАЙТИ ПРИСТРІЙ". Якщо серійний номер, який ви ввели, є зареєстрованим у системі Dyson, ви побачите інформацію про придбаний вами товар, його колір і комплектацію. Це свідчить про те, що ваш пристрій є оригінальним, і на нього поширюється офіційна гарантія.


Важливо! Для того щоб переконатися в справжності продукту, обов’язково перевірте його на офіційному сайті, при введенні серійного номера повинен точно відобразитися колір і модель пристрою, в іншому випадку, ймовірно, у Ваших руках підробка.

УВАГА! Якщо сайт не знаходить серійного номера та видає помилку, зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами магазину technohouse.cx.ua за номером телефону, який знаходиться в розділі Контакти. Стережіться підробок.


Made on
Tilda