Відеореєстратор Gazer F155

В наявності
2358
3399,00
грн.

Gazer F155 - це технологічний відеореєстратор Full HD, має постійний зв’язок з вашим автомобілем, надаючи новий рівень дистанційного контролю. Він записує та архівує відеоматеріали в хмарі, до яких у вас є постійний доступ. Ви можете бачити в режимі онлайн, що відбувається всередині та навколо автомобіля, навіть якщо ви знаходитесь на великій відстані від нього. Це надійний спосіб відстежувати рух автомобіля, запобігати несанкціонованому проникненню або пошкодженню автомобіля.

В комплект входить зовнішній LTE-модуль з інтегрованим GPS. Цей компонент дозволяє реалізувати всю інноваційну потужність пристрою. Вставте SIM-картку з доступом до Інтернету в LTE-модуль, а на своєму смартфоні встановите програму Gazer Cloud. Таким чином, ви зможете підключатися до реєстратора будь-де і будь-коли. Інформація буде отримана навіть при такому низькому сигналі зв’язку, як EDGE.

За допомогою Gazer Cloud можна дистанційно змінювати параметри реєстратора та переглядати записаний контент. У застосунку є простий редактор для створення відеофрагментів і налаштування тривалості. Ви можете швидко і легко передавати записи через месенджери або ділитися цікавими роликами у соцмережах без додаткового підключення та синхронізації. Застосунок Gazer Cloud доступний для завантаження безкоштовно в AppStore або Google Play.

Ще одна корисна функція Gazer Cloud - це можливість дистанційного виявлення маршруту вашого автомобіля. За допомогою застосунку ви не тільки можете бачити поточний запис реєстратора, але й слухати все, що відбувається у салоні автомобіля. Окрім того, Gazer Cloud дозволяє надсилати голосові повідомлення на пристрій, які будуть програватися через вбудований динамік.

Gazer F155 запам’ятовує всі маршрути пересування та автоматично завантажує їх у хмару. Таким чином, у вас завжди є доступ до архіву поїздок. Достатньо обрати потрібну дату, і всі переміщення автомобіля за певний день або час будуть показані на екрані вашого смартфона.

Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi, записаний матеріал завантажується в застосунок Gazer Cloud. Коли ви перебуваєте в автомобілі, ви можете передавати файли на телефон або планшет. Gazer F155 може слугувати як роутер для пристроїв Android, завдяки функції Hotspot. Алгоритм підключення такий же, як і у будь-якому смартфоні: активуйте точку доступу і роздайте трафік з SIM-картки, вставленої в LTE-модуль реєстратора.

Кількість камер: 1

Максимальна роздільна здатність відео: FullHD (1920x1080)

Активація запису: Автоматично та вручну

Країна-виробник товару: Китай

Частота відео: 30 кадрів/с

Порти і роз'єми: microUSB

Підтримка карт пам'яті: microSDXC