Відеореєстратор Aspiring Proof 4

В наявності
2357
1770,00
грн.

Aspiring Proof 4 - цей відеореєстратор, має вбудовний чипсет GPCV6247, об’єктив, який легко налаштовується і має кут огляду до 170 градусів. Дисплей розташований на всьому дзеркалі заднього огляду і має діагональ 1.5 дюйма. У комплект входять універсальні кріплення, які дозволяють встановити реєстратор на будь-яке штатне дзеркало заднього огляду.

Цей пристрій має двоканальний режим запису, який дозволяє вибирати зображення з передньої або задньої камери. Ви можете самостійно вибрати, з якої камери потрібно транслювати зображення на основний екран. Друга камера, яка також є камерою заднього огляду, допомагає при паркуванні заднім ходом. Є паркувальні лінії, для активації яких потрібно приєднати червоний дріт до «плюса». Корпус камери має ступінь захисту IP65 від пилу та вологи, що дозволяє встановити її як всередині автомобіля, так і зовні.

Ця модель також підтримує функцію вимкнення мікрофона, накладання на відео поточного часу, дати та номерного знака автомобіля. Вона має базу Speedcam, яка містить інформацію про камери контролю швидкості. База має дані про Україну і супроводжується озвучкою українською мовою.

Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi, ви можете підключити відеореєстратор до свого смартфона або планшета. Це дасть можливість керувати параметрами реєстратора і переглядати записане відео на екрані вашого мобільного пристрою.

Функція WDR зменшує к-сть затемнених і пересвічених областей у кадрі. Це поліпшує якість запису при протилежному сонячному світлі та у темний час доби.

Пристрій підтримує картки пам'яті Micro SD до 64 ГБ. Це дасть можливість не хвилюватися про те, чи буде достатньо пам'яті для потрібного вам відео.

Відеореєстратор оснащений G-сенсором із можливістю налаштування чутливості.

Кількість камер: 1

Максимальна роздільна здатність відео: FullHD (1920x1080)

Активація запису: Автоматично та вручну

Країна-виробник товару: Китай

Порти і роз'єми: TF/miniUSB

Підтримка карт пам'яті: microSD