Відеореєстратор Aspiring Maxi 3 Dual, WI-FI, GPS, SpeedCam

В наявності
1522
4100,00
грн.

Aspiring MAXI 3 - це відеореєстратор, який виготовлений у формі дзеркала заднього огляду і зручний у використанні. Має чипсет Mstar 8339. Також має об’єктив, який легко налаштовується і має кут огляду до 170 градусів. Дисплей розташований на всьому дзеркалі заднього огляду і має діагональ 9.66 дюйма. У комплект входять універсальні кріплення, які дозволяють встановити реєстратор на будь-яке штатне дзеркало заднього огляду.

Цей пристрій має двоканальний режим запису, який дозволяє вибирати зображення з передньої або задньої камери. Ви можете самостійно вибрати, з якої камери потрібно транслювати зображення на основний екран. Друга камера, яка також є камерою заднього огляду, допомагає при паркуванні заднім ходом. Є паркувальні лінії, для активації яких потрібно приєднати червоний дріт до «плюса». Корпус камери має ступінь захисту IP65 від пилу та вологи, що дозволяє встановити її як всередині автомобіля, так і зовні.

Ця модель також підтримує функцію вимкнення мікрофона, накладання на відео поточного часу, дати та номерного знака автомобіля. Вона має базу Speedcam, яка містить інформацію про камери контролю швидкості. База має дані про Україну і супроводжується озвучкою українською мовою.

Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi, ви можете підключити відеореєстратор до свого смартфона або планшета. Це дасть можливість керувати параметрами реєстратора і переглядати записане відео на екрані вашого мобільного пристрою.

Функція WDR зменшує к-сть затемнених і пересвічених областей у кадрі. Це полiпшує якість запису при протилежному сонячному світлі та у темний час доби.

Пристрій пiдтримує картки пам'яті Micro SD до 128 ГБ. Це дасть можливість не хвилюватися про те, чи буде достатньо пам'яті для потрібного вам відео.

Вiдеореєстратор оснащений G-сенсором iз можливiстю налаштування чутливостi.

Кількість камер: 2

Максимальна роздільна здатність відео: SuperHD (2304x1296)

Активація запису: Автоматично та вручну

Матеріал корпуса: Пластик

Країна-виробник товару: Китай

Частота відео: 30 кадрів/с

Формат відео: MOV

Живлення: 5 В

Порти і роз'єми: AV-IN / TF/miniUSB

Підтримка карт пам'яті: microSD